[123-125] "What's in your head?"


*Joan Marry*3.04.2014*00.37*


Dobra, jestem. Dziś krótko, bo moja głowa już ledwie walczy z sennością. Zdaję sobie sprawę, że moje prace pojawiają się z wyjątkowo dużym opóźnieniem. Myślę, że nie warto wymieniać czynników, które złożyły się na zmianę daty publikacji notki, bo trochę ich jest. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie.
Nagłówki wolne:Nagłówek jest owocem współpracy z Eveline. Ja jestem ogólnie bardzo z niego zadowolona. To chyba mój faworyt z dzisiejszej notki.Kolejna praca robiona wspólnie z Eve i kolejna rzecz, która mi się strasznie podoba.
Szablon wolny:Do tego szablonu mam już kilka zastrzeżeń, ale też mnie zadowala.


Przyjmę 1-2 zamówienia, o ile jakieś będą.

3 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj. Wróciłam! I już komentuję.
  123 - przyznaję, że na pierwszy rzut oka pomyślałam: "ble, co to?". Wybacz mi to. Mój komputer postanowił mnie strollować i najpierw załadował tak, że wszystko było jakieś dziwne. Dopiero po chwili ogarnęłam ideę i mój laptop się ogarnął i mogę powiedzieć, że może nie będzie to mój ulubiony nagłówek, ale ma w sobie coś magicznego. Brawka.
  124 - chociaż nie lubię zielonego, ten bardziej przypadł mi do gustu. Chyba po prostu jest spokojniejszy, jakiś taki... mniej niepokojący. Tamten chyba jest dla mnie zbyt ekstrawagancki. Może mniej kolorowych elementów poprawiłoby go? Ale, miałam mówić o 124 a nie 123! Podoba mi się połączenie kolorów, chociaż zielonego niecierpię.
  125 - słitaśny kotecek ^^ A co do szablonu... brązy! Podoba mi się nagłówek. Jest spokojny, przyjemny. Drażni mnie jednak czcionka przy nawigacji (w sensie samych linków). Ogólnie szablonik przyjemny.
  Nic nie dodam więcej, bo już nie mam siły.
  Pozdrawiam.
  Kruk

  OdpowiedzUsuń