Regulamin

Macie już ten upragniony szablon, pragniecie go jak nie wiadomo co. A może chcecie coś zamówić. I teraz pojawia się problem: co trzeba zrobić? Bo przecież każda szabloniarnia ma swój regulamin. W tej zakładce znajdziecie wszystko, czego Wam potrzeba do zamówienia lub pobrania szablonu.

Dla zamawiających:
      I. Zamówienia według poniższego wzoru pod najnowszym postem autorki, u której chcecie złożyć zamówienie. Szabloniarka przyjmie zamówienia, które wybierze sobie spośród złożonych.

1. Hasło:
2. Kolorystyka:
3. Układ:
4. Ewentualny cytat:
5. Ewentualne zdjęcia: (tzn. linki do nich)
6. Ogólny zamysł*:
7.Kontakt: (najlepiej e-mail)
8. Adres Waszego bloga:

*dotyczy tego co ogólnie chcecie mieć na szablonie. Jakieś szczególne wzory, przedmioty w tle. Po prostu takie dodatkowe uwagi.

Mamy nadzieję, że wszystko powyżej jest zrozumiałe. Jeśli nie proszę pisać w komentarzach pod tą kartą.
Prosimy nie tylko skopiować formularz, ale także przeczytać dokładnie cały regulamin! Jeśli w zamówieniu coś będzie nie tak to po prostu go nie przyjmiemy.
Gdy już złożycie zamówienie wystarczy czekać na jego akceptację. Większość akceptujemy, więc z tym nie będzie większego problemu. Szablon powinniście otrzymać maksymalnie przez miesiąc od złożenia zamówienia.
      II. Po odebraniu szablonu należy wstawić go na swojego bloga. Prosimy o postaranie się samemu wstawić szablon i dopiero kiedy będzie duży problem prosić o pomoc. Jesteśmy kulturalne, więc szanujemy wasze prośby, ale mimo wszystko wymagamy od was choć trochę zaangażowania. Robienie szablonu wcale nie trwa pół godziny! Mamy nadzieję, że uszanujecie naszą pracę, a przede wszystkim nasz czas.
      III. Następnie wybieracie button z zakładki "Buttony" i umieszczacie go na swoim blogu. Jeśli button (lub ewentualnie link) nie znajdzie się na blogu, upominamy dwa razy. Po tych upomnieniach, osoba zamawiająca zostaje wpisana na naszą Czerwoną Listę i musi ponieść konsekwencje z tym związane.
      IV. Jeżeli w szablonie zostanie zmienione cokolwiek oprócz czcionek bez zgody autorki, zostaniecie wpisani na Czerwoną Listę - czyli przez okres 2 miesięcy nie będziecie miały prawa zamawiać szablonów. Wasze zamówienia będą usuwane.
      V. Jeżeli szablon zrobiony przez nas nie znajdzie się na Waszym blogu i nie poinformujecie nas, że praca się nie podoba lub macie problemy z jej umieszczeniem na blogu, zostaniecie wpisane na Czerwoną Listę.
      VI. Zamawiając pracę u nas nie powinieneś/powinnaś zamawiać jej na innej szabloniarni/blogu graficznym. Jeżeli jednej z nas uda się zauważyć taką sytuację trafisz na Czarną Listę.
Hasło do zamówień: seaside

Dla pobierających:
I. Jeśli pobraliście już szablon, musicie napisać w Księdze Pobrań odpowiedni komentarz. Powinien on zawierać wypełniony formularz:
1. Hasło:
2. Numer szablonu:
3. Adres Waszego bloga:
II. Po umieszczeniu szablonu na swoim blogu, należy tam umieścić również button.
Jeśli button (lub link) nie znajdzie się na blogu, upominamy dwa razy. Po tych upomnieniach, autor bloga zostaje wpisany na naszą Czerwoną Listę i musi ponieść konsekwencje z tym związane.
Jeżeli pobierzecie szablon bez napisania odpowiedniego formularza, trafiacie na Czarną Listę, gdyż podchodzi to pod kradzież.
III. Możecie pobierać szablony wyłącznie z Galerii.
Hasło do pobrań: green forest

17 komentarzy:

 1. Mam mały problem ;/ Próbowałam załadować szablon, ale wyskakuje mi komunikat:

  Nie można przetworzyć szablonu, ponieważ nie jest on poprawnie sformułowany. Sprawdź, czy wszystkie elementy XML zostały prawidłowo zamknięte. Komunikat o błędzie XML:

  Co zrobiłam źle? ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam pojęcia... Mogłabym Ci sama ustawić szablon, jeśli chcesz.

   Usuń
  2. A mogłabyś? :)

   Usuń
  3. Oczywiście. Musisz mi tylko podesłać swoje dane na mój email podany na podstronie.

   Usuń
 2. Chciałabym złożyć zamówienie, jednak trochę się waham. Nie umiem ustawić szablonu. Czy jeśli bym zamówiła szablon to mogłabym poprosić o to, żeby jedna z was mi go ustawiła?
  Jeszcze jedno pytanko:
  Co to jest to hasło? O co w nim chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że nie byłoby problemu z ustawieniem :)
   Hasło jest podane gdzieś w regulaminie. Przeczytaj go uważnie i później po prostu wpisz hasło w formularzu.

   Usuń
  2. Dobra...
   Czytamy jeszcze raz xD

   Usuń
 3. Słuchajcie jestem tu nowa i nie wiem o co chodzi z całym tym zamawianiem XD czytałam regulamin i pół na pół rozumiem chodzi mi oto!
  Czy muszę podawać swóje prawdziwe hasło do blogspota?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, nie chodzi tu o Twoje hasło do blogspota, lecz o specjalne hasło podane w regulaminie. Jeśli jeszcze raz przeczytasz wszystko, powinnaś je zauważyć.

   Usuń
 4. A gdzie u was można składać zamówienia za odp. z góry DZIĘKUJE!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw trzeba wybrać szabloniarkę. Później wchodzimy na jej podstronę i w zakładkę zamówienia.

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. Instrukcja znajduje się w dziale Instrukcje.

   Usuń
 6. Bardzo mi się podobają wasze szablony i chciałabym jakiś u was zamówić. Ale mam problem ...gdzie trzeba wejść żeby złożyć zamówienie ? XD Za odp z góry Dziękuję =D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. przeczytałem regulamin 3 razy i nie rozumiem co to hasło prosze moge prosic

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W miejscu "Hasło:" wpisujesz hasło, które jest podane w regulaminie.

   Usuń